Sprievodca Ruletou Online Kasína S Ruletou A Bonusy

Sprievodca Ruletou Online Kasína S Ruletou A Bonusy

Naučíte sa ako hra funguje, vysvetlíme vám jednotlivé typy stávok, varianty rulety a v skratke sa pozrieme aj na často kladené otázky. Ak guľôčka padne na niektoré zo susediacich čísiel na ruletovom stole, hráč aj tak niečo vyhrá, len už nie tak veľa. Hráči môžu staviť na jedno číslo alebo na niekoľko rôznych skupín čísiel. Rôzne druhy stávok hráčom umožňujú zadávať stávky s celou škálou víťazných frekvencií, ako aj so škálou výhier rôznej výšky.

americká ruleta pravidlaeuro gold casino

Ruleta nie je hra s najlepšími šancami v kasíne, ani nie je najvzrušujúcejšia. Avšak mnoho ľudí sa zhodne v tom, že ruleta je najštýlovejšia hra vôbec, a preto je naozaj zážitok, môcť si ju zahrať. Stačí nahradiť číslo 37 číslom 38, keďže je 38 možných výsledkov rulety s dvojitou nulou.

Čo Sú Vnútorné A Vonkajšie Stávky?

Náhoda má v rulete svoje miesto, avšak samotný výsledok každého kola sa odvíja aj od ďalších faktorov. Existuje množstvo stratégií, kalkulácií alebo prostých hráčskych systémov, ktoré do istej miery dokážu ovplyvniť vaše šance na výhru. Preto majú skúsenejší hráči v rulete výhodu, avšak nedokážu ovplyvniť, kde gulička skončí.

Počíta sa podľa počtu núl k celkovému počtu čísel, na ktoré je možné si staviť. Kasíno má najvyššiu výhodu v Americkej rulete, a naopak najnižšiu vo Francúzskej rulete. Po uzatvorení stávok roztočí krupiér kolesa a vhodí doň guličku. Koleso sa nejakú chvíľu točí, gulička spravidla rotuje v opačnom smere než koleso, a po krátkej dobe pristane na určitom čísle.

Aj keď je pravda, že ruleta je založená kompletne na šťastí, pomáha poznať rôzne typy dostupných stávok. Určite by ste mali poznať rôzne pravidlá pre jednotlivé typy hier, ktorým sa budeme venovať neskôr. Ak chcete hrať živú ruletu, musíte sa pripojiť ku kasínu a vložiť skutočné peniaze.

 • Keď sa pozriete na stávkový stôl, uvidíte na ňom všetky čísla z kolesa, no sú tu tiež oddelené oblasti pre uzavretie stávok na 1.
 • Patria medzi ne stávky na číslo slotu, v ktorom guľôčka pristane, na jej farbu alebo na to, či bude párna alebo nepárna.
 • Ruleta je hra náhody, a tak má každé číslo rovnakú pravdepodobnosť na padnutie.
 • Ruleta je jednou z najpopulárnejších kasínových hier na trhu, či už v kamenných alebo on-line kasínach.
 • Ak guľôčka padne buď na políčko zero alebo 00 a vy ste uzavreli vonkajšie stávky, polovicu vašich peňazí dostanete späť.

Všimnite si, že pri niektorých číslach pozostáva maximálna stávka z menej než forty žetónov. Ak sa, napríklad, číslo nachádza v štvorici vo vnútornej časti ruletového stola (ako čísla 34 a 36), maximálna stávka je iba 18 žetónov. Najmenšia maximálna stávka je na zero a pozostáva z celkovo iba 17 žetónov. Kompletná stávka (nazývaná aj „maximálna stávka”) je trochu komplikovanejšia, pretože obsahuje mnoho rôznych druhov stávok. Hlavnou myšlienkou týchto druhov stávok je maximalizovať počet vnútorných stávok, ktoré sa dajú staviť na ktorékoľvek číslo.

Ak hráte ruletu v on-line kasíne, stôl je nahradený elektronickým rozhraním, ktoré však vyzerá ako stávkový stôl v normálnom kasíne. Hra končí, keď gulička zapadne do niektorého z boxov na kolese a koleso zastaví. Box určuje hodnotu (číslo) a farbu výhernej kombinácie. „Panenku“ presne tam, kde sa na hracom plátne nachádza políčko s víťaznou hodnotou.

Systém Anti-martingale

No tieto tri typy rulety sú známe všade a budete si ich môcť tiež kdekoľvek zahrať. Viac špeciálnych typov rulety, ako napríklad multi-ruleta, nemusí byť všade dostupných. Outside – Týmto stávkam sa hovorí ‚outside‘, pretože budete svoju stávku uzatvárať na vonkajšej časti stávkového stola. Outside stávky ponúkajú výrazne nižšie výplaty, pretože sú zvyčajne oveľa bezpečnejšie a pokrývajú na stole viac možností.

 • Jednoduché pravidlá, ktoré sa hráč naučí za pár minút, zábava pri hre, no a samozrejme napätie a radosť z výhry.
 • Online ruleta je obľúbená on-line kasínová hra, ktorá je založená na otáčaní kolesa a malej guľôčky.
 • Spoločnosť založená bratmi Blancovými dodnes vlastní podiely vo väčšine monackých kasín.
 • Upozorňujeme, že tretie strany si vyhradzujú právo zmeniť alebo odstrániť bonusy / propagačné akcie v ľubovoľnom čase.
 • Stratégie, ktoré vyhrá záruka, sú mýtom, že ruleta je v podstate čistá šanca.

Pozostávajú z menších stávok, ktoré sa vzťahujú na rôzne sektory ruletového stola. Znamená to, že šance a pravdepodobnosti ohlásených stávok sa dajú rozdeliť na šance a pravdepodobnosti jednotlivých menších stávok. Hoci väčšina ohlásených stávok sa často uvádza vo francúzštine, „nulová hra” má pôvod v nemeckých kasínach. Preto sa niekedy nazýva aj „zero spiel”.

Žiadne množstvo výpočtu alebo softvérového programu nemôže určiť, kde bude lopta pristáť ďalej. Tam, kde stratégie fungujú najlepšie, je určenie najlepších typov stávok, ktoré by ste mali urobiť, aby vyhovovali vášmu štýlu hry. Nikto vopred nepozná výsledok hry, ani internetové kasíno. O všetkom rozhoduje generátor náhodných čísiel („random number generator“), ktorý nikomu nestraní a nikoho nez(ne)výhodňuje.

 • Ruleta je jednou z najjednoduchších hier, s akou sa môžete v online kasíne zoznámiť.
 • Ako sa koleso otáča, loptička nakoniec pristane v jednom z otvorov.
 • Po rýchlej a jednoduchej registrácii sa budete môcť zabávať na hneď niekoľkých ruletových hrách, ktoré casina ponúkajú od rôznych výrobcov.
 • Vnútorné a vonkajšie stávky sú všetky štandardné stávky, ktoré by mal poznať každý hráč.
 • Ak hráč zadá stávku s vyrovnanými šancami a guľôčka skončí na 0, vráti sa mu polovica stavenej sumy.

Variant s týmto názvom je špeciálnym typom vyššie zmienenej európskej rulety. Francúzska ruleta má rovnaké usporiadanie číslic vrátane zelenej nuly, rozdiel ale spočíva v type stávok, ktoré sa na nej dajú vsádzať. Tie sú označované ako „les Voisins du Zero“, „le Tiers du Cylindre“ a „les Orphelins“, v preklade „Susedia nuly“, „Tretina“ a „Siroty“.

To sa točí jedným smerom (dnes je to automatizované) a krupiér hodí loptičku opačným smerom. Vnútri kolesa bude loptička chvíľu poskakovať a nakoniec pristane na jednom z čísel. Ruleta je veľmi jednoduchá hra a je na trhu už niekoľko stoviek rokov. Bola vymyslená vo Francúzsku (roulette vo francúzštine znamená ‚malé koleso‘) a my vieme o zmienkach o hre už z 18. Vnútorné stávky sú všetky stávkové príležitosti týkajúce sa čísiel od 0 do 36. Sú to stávky, ktoré ponúkajú vyššiu výhru, no zároveň aj vyššiu mieru rizika.